Energetická “kosmetika”

Relaxačně–omlazující ošetření těla a pleti

Metoda spočívá v ošetření celého těla a jeho energetických toků

V první fázi se zaměřuji na očistu, tzn. zbavení se všeho, co by mohlo zabránit omlazujícímu procesu. Je třeba očistit od toxinů, fyzických a psychických bloků či programů způsobujících stárnutí.

Dalším krokem je práce s celým tělem. To znamená doplnění energie v každé buňce, každé tkáni a v každém orgánu. Dále pak předávání informací vodě obsažené v buněčném i mezibuněčném prostoru, protože voda je nejdůležitějším nosičem informací. V momentě, kdy je celé tělo a každá kapka tělesné tekutiny dostatečně naplněná léčivou a omlazující energií, přistupuji k čištění, zpevňování a harmonizaci dekoltu, krku a obličeje.

V rámci čištění postupuji podobně jako u klasické kosmetiky. Zbavuji pleť, podkoží, svaly i lymfatické cesty všeho, co tam nepatří, škodlivých energií, volných radikálů, patogenů způsobujících například akné, poškození způsobených UV zářením a zářením všeobecně atd. Čistící energie proniká do každé vrásky, záhybu i buňky a připravuje je na další působení. Po dohodě lze působení rozšířit i na vlasovou pokožku a vlasy.

Dalším krokem je působení, které bychom mohly označit jako energetickou masáž. Jedná se o velmi silnou posilující energii, která proniká kůží do hlubokého podkoží a mimických svalů. Soustřeďuji se na zpevnění platysmy, která je základem celého obličeje, dále zejména na lícní svaly a co nejvíce na oči a jejich okolí. Pravidelné opakování tohoto ošetření postupně redukuje váčky pod očima, vytahuje horní víčka a celkově více otevírá oči.

Dalším a posledním krokem je fixace a harmonizace všeho, co bylo uděláno v předchozích krocích. Dalo by se pojmenovat jako energetická maska.

Už i po prvním ošetření jsou téměř ve všech případech viditelné změny, jako například zaoblené a pevnější líce, větší a zářivější oči, zpevněné kontury obličeje atd., nemluvě o celkovém příjemném pocitu.

Jako dárek ode mě každý klient dostane lahvičku omlazujícího elixíru, který lze používat jak vnitřně, tak na potírání kůže.

Po dohodě mohu vkládat energii a informace do přinesených kosmetických přípravků.

Dále lze navíc působit dle potřeby a přání na některé další části těla: zlepšení kvality vlasů, zpevnění svalů a podkoží končetin, hrudníku, hýždí. U hrudníku lze pracovat s prsními svaly, ne s poprsím jako takovým.


Metoda

Používám vlastní metodu práce s léčivými energiemi, sestavenou na základě zkušeností a vědomostí nasbíraných v průběhu života. Absolvovala jsem dvouleté studium astro-psychologie, kurzy chiromantie a Shiatsu a léčitelský kurz (práce s energií Reiki a dalšími energiemi). Mezi další témata, kterými jsem se studijně zabývala, patří mimo jiné Bachova květová terapie, rodinné konstelace, kvantová cesta či access facelift a další tělesné procesy.

Ze všeho si vždy vyberu to, co považuji za podstatné, a začlením do svého systému, jehož základem jsou znalosti fyziologie, anatomie a biochemie.

Čistím auru, odvádím entity, vymazávám některé programy, zbavuji záření a nevhodných energií, patogenů, škodlivin.

Čistím a harmonizuji energetické dráhy, čakry, tkáně.

Pracuji pomocí rukou a energií, které používám.

Energie jsou většinou z rodiny Reiki, např. Aladin reiki, Karuna Reiki, Imara a další. Některé léčivé energie jsou mé vlastní. Dále používám i kvantové vlny a některé další techniky a mantry. V každé fázi používám jiné energie a jiné symboly. V první fázi vytahuji z těla a tváře vše přebytečné a škodlivé, v další vše posiluji a doplňuji to, co chybí. Nakonec vše harmonizuji, znovu doplňuji a fixuji. To vše lze pomocí energie, která vychází z mých dlaní, a mého záměru či vize, jak by tvář měla po ošetření vypadat.


Ceník Energetická kosmetika

 

Jednorázové ošetření cca 2 hodiny Hovorčovice:                                    1100 Kč

Jednorázové ošetření Holešovice:                                                               1200 Kč

3 ošetření  v rozmezí 2 měsíců (3x 2 hodiny) –  Hovorčovice:               2900 Kč

3 ošetření  v rozmezí 2 měsíců (3x 2 hodiny) –  Holešovice:                  3200 Kč

Jednorázové ošetření na dálku  (cca 70 minut):                                      600 Kč

Ošetření na dálku 3 opakování v rozmezí 3 týdnů:                                 1300 Kč

Kombinované ošetření 2x Hovorčovice/Holešovice, 3x na dálku v rozmezí 2 měsíců:

Hovorčovice       3100 Kč

Holešovice         3300 Kč