O mně

PharmDr. Marcela Freiová

 

Vystudovala jsem farmaceutickou fakultu a několik let jsem pracovala v lékárně. Vždy jsem byla fascinovaná lidským tělem, a to jak jeho zdravím, tak jeho krásou. Škola mě vychovala k naprosto pragmatickému a vědeckému pohledu na lidské zdraví. Nezničila ale naštěstí mou touhu experimentovat a tvořit. Každou volnou chvíli jsem v lékárně vyráběla krémy, masky, opalovací krémy a snad jsem do nich nevědomky vkládala něco ze sebe, protože neskutečně fungovaly, což jsem tehdy nechápala.
Má cesta k léčitelství a posléze k mé vlastní omlazovací metodě byla poměrně dlouhá a trnitá. Vedla přes mé vlastní nemoci a problémy.
Při energetické “kosmetice” metodě používám veškeré zkušenosti a poznatky, které jsem načerpala na mnoha kurzech a seminářích, ale zejména svou čtrnáctiletou léčitelskou praxí. Nikdy jsem ale nezapomněla na to, co jsem se naučila na fakultě a v lékárně. Nikdy mi to nebylo na škodu, i když dnes už mnoho věcí vnímám jinak. Tuto metodu jsem vytvořila pro sebe a pro všechny, kdo chtějí mládnout přirozeným způsobem.
Dlouhou dobu se také věnuji obličejové józe a zjistila jsem, že je mimo jiné skvělým doplňkem na další podporu výsledků Energetické „kosmetiky“. Proto jsem absolvovala kurz u renomované a velmi zkušené Zuzany Feckové Ondrisové a stala se lektorkou obličejové jógy.
Cvičení nejen posiluje obličejové svaly, ale také vypíná kůži, zlepšuje zásobování svalů a kůže živinami, podporuje tvorbu elastinu a kolagenu. Pravidelné cvičení a vhodné energetické ošetření dělají s tváří doslova zázraky.
Proto nabízím jako doplněk ošetření na míru sestavený cvičební plán, který s klientem nacvičím a při další návštěvě zkontroluji, zkoriguji a doplním o nové cviky. Cvičení budu postupně dělat i pro menší skupiny zájemců.

ROZHOVOR V ČASOPISE MAGICKÁ ŽENA


ROZHOVOR V POŘADU SVĚTLANINO SDÍLENÍ