Co nabízím

OBLIČEJOVÁ JÓGA

  •  Ukázková hodina, kterou zahájíme trochou teorie a ukážeme si ranní rozcvičku a 7 základních cviků tak, abychom se dotkli všech oblastí, které je třeba procvičovat (krk, brada, střed tváře, oči a čelo). Zakončíme krátkou meditací.
  •  Pravidelné hodinové lekce, kde je možnost naučit se postupně všechny základní cviky a pokračovat cviky pokročilými. Naučíme se několik druhů masáží a budeme se zabývat i kosmetickými přípravky a jejich používáním. Výhodou je kontrola správného provádění a motivace k pravidelnému cvičení.
  • Tříhodinový kurz, kde se naučíme všechny důležité základní a mírně pokročilé cviky. Budeme je tak dlouho opakovat, než si budu jistá, že budou prováděny správně. Ukážeme si jednoduchou domácí masáž a zakončíme meditací


ENERGETICKÁ KOSMETIKA

Jednorázová nebo pravidelná ošetření.
Kde: Hovorčovice, Praha-východ. Po dohodě v Holešovicích (ul. Jablonského, u stanice metra Nádraží Holešovice), u klienta nebo (v kombinaci s osobními návštěvami) na dálku.
Doporučená optimální kombinovaná kúra: 1. a 5. ošetření u mě nebo v Holešovicích, 2., 3., 4. na dálku (maxim. v rozmezí 8 týdnů).
Dle dohody návštěva u klienta v Praze a blízkém okolí.

 

 

 

 

 

 

 

 


Pro informaci o cenách a další informace mě neváhejte kontaktovat.